KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997249
nr 1499 7249
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 83x102 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:23:35
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson